Pod záštitou:

Program

Venkovní program Advík 2017 - Matsuri

Je nám ctí, představit Vám letoštní Venkovní program - Matsuri.
Venkovní program je zaměřen převážně na tradiční Japonsko, a tak se můžete těšit na tanečnice v kimonech od TRN V OKU, přípravu čaje a čajový obřad od paní Darji Kawasumi, nebo ukázky různorodých bojových umění, která si můžete sami vyzkoušet.
Jako doprovodný program Vás čekají tradiční hry a zábavy, které můžete vídat nejev v anime seriálech.
Pokud byste si chtěli tradiční Japonsko zažít na vlastní kůži, tak jsou pro Vás připraveny různé workshopy, kdy si můžete s BUJINKAN PRAGUE vyzkoušet, jaké to bylo (nebo snad i je) být ninjou, se skupinou GORIN se podíváte na zoubek samurajům a Klára Calime Májová Vám pomůže do tradičního letního oblečení, Yukata.

Pro návštěvníky Advíku 2017: vstupné zdarma.

Pro návštěvníky pouze Matsuri: jednodenní vstupné 100Kč.

Doprovodný Program:

V pátek a v sobotu v době od 10 - 18 hodin, je v provozu kimono koutek, kde si můžete vyzkoušet obléci kimono v jeho letním provedení, kterému se říká Yukata.
Od ptáku do neděle Vám bude k dispozici skupina Gorin, která v přestávkách mezi vystoupeními bude provádět různé workshopy.
V průběhu soboty Vám bude k dispozici skupina Takinobori kai, jež nám představí Kyudo a umění střelby z luku.

V jednom z našich stánků bude probíhat, dle rozpisů, přepis jmen do japonštiny, pro zájemce se uspořádá i ukázková hodina japonštiny, kterou bude mít na starosti paní Ikeda z jazykové školy www.orientlingua.cz

Prodejní stánky na Matsuri 2017: www.crew.cz www.pakchoi.cz www.yapko.cz www.miyabi.cz

a japonská sukrárna Kláry Poskočilové, která bude k dispozici v sobotu od 13:00

Fotka uživatele Klára Poskočilová. Související obrázek Výsledek obrázku pro yapko.cz logo

Výsledek obrázku pro miyabi.cz logo PAK CHOI Orientlingua

      Přednáška      Soutěž      Workshop      Matsuri      Uzavřeno      Hlavní Program

Čtvrtek

ČasStageDoprovodný programDoprovodný program 2
17:00   
17:15   
17:30 hra Janken
 
17:45  
18:00Advík svatby
  
18:15  
18:30Chytání rybiček
 
18:45 
19:00 hra Onigoko
 
19:15  
19:30   
19:45   

Pátek

ČasStageDoprovodný programDoprovodný program 2
10:00   
10:15   
10:30   
10:45   
11:00   
11:15Umění japonského meče, iai styl Toyama rjú
Jakub Zeman
  
11:30 Přepis jmen, kaligrafie (stánek)
paní Ikeda
11:45  
12:00Advík svatby
hra Janken
12:15
12:30Lovení rybiček
 
12:45 
13:00   
13:15   
13:30Vystoupení TRN V OKU
  
13:45 Kugigata, Šihóken a Kunaigata šuriken
Jakub Zeman
14:00 Yo yo tsuri - ulovte si svůj yo yo míček
14:15 
14:30Taneční vystoupení TRN V OKU
 
14:45  
15:00   
15:15   
15:30Taneční vystoupení TRN V OKU
  
15:45  
16:00 Suikawari
 
16:15 Vodní bitva EXTREME
16:30  
16:45   
17:00Čajový obřad
paní Kawasumi
  
17:15  
17:30  
17:45  
18:00   
18:15   
18:30   
18:45   
19:00   
19:15   
19:30   
19:45   

Sobota

ČasStageDoprovodný programDoprovodný program 2
10:00   
10:15   
10:30   
10:45   
11:00Seznámení se skupinou Gorin, Tameshigiri
 Přepis jmen do japonštiny (stánek)
paní Ikeda
11:15 Samurajské souboje
skupina Gorin
11:30  
11:45 Suikawari
12:00Seznámení s Aikido Hostivař
Aikido Hostivař
 
12:15 Ukázka Aikido Hostivař
 
12:30  
12:45  
13:00  
13:15   
13:30Seznámení s Bujinkan Prague
www.bujinkanprague.com
 Přepis jmen (stánek)
paní Ikeda
13:45 Ukázka ninjutsu
Bujinkan Prague
14:00Představení Kyudo skupina Takinobori-kai
14:15Ukázka Kyudo (zadní část zahrady)
14:30Workshop Ninjutsu (přední část zahrady)
Bujikan Prague
14:45
15:00
15:15Ukázka Nakagawa tozan ryu a toyama ryu
Kenshokan Dojo Prague
Samurajské souboje
skupina Gorin
15:30 
15:45 Workshop základních technik japonského meče škol Nakagawa tozan ryu a Toyama ryu
Kenshokan Dojo Prague
16:00 Vodní bitva
16:15 
16:30  
16:45   
17:00   
17:15   
17:30   
17:45   
18:00   
18:15   
18:30   
18:45   
19:00   
19:15   
19:30   
19:45   

Neděle

ČasStageDoprovodný programDoprovodný program 2
10:00   
10:15   
10:30 Ukázka samurajských soubojů
skupina Gorin
 
10:45   
11:00   
11:15   
11:30Tameshigiri styl Toyama rjú
Jakub Zeman
  
11:45   
12:00Vystoupení Rinas Dance - Japonské Tance
  
12:15   
12:30 Workshop Haiku
Jakub Zeman
 
12:45  
13:00Vystoupení Rinas Dance - K-Pop
 
13:15   
13:30 Ukázka samurajských soubojů
skupina Gorin
 
13:45   
14:00 Kugigata, Šihóken a Kunaigata šuriken
Jakub Zeman
 
14:15  
14:30   
14:45   
15:00   
15:15   
15:30   
15:45   

Doprovodný program