Matsuri - Advík

Program

Matsuri

Je nám ctí, představit Vám letoštní Venkovní program.

Stejně jako v loňských ročnících je zaměřen převážně na tradiční Japonsko, a tak se můžete těšit na tanečnice v kimonech od Rinas Dance, přípravu čaje a čajový obřad od Urasenke v podání Jana Bojanovského, nebo ukázky různorodých bojových umění, která si můžete sami vyzkoušet.
Jako doprovodný program Vás čekají tradiční hry a zábavy, které můžete vídat nejev v anime seriálech.
Pokud byste si chtěli tradiční Japonsko zažít na vlastní kůži, tak jsou pro Vás připraveny různé workshopy, kdy si můžete se skupinou GORIN vyzkoušet, jaké je to být samurajem a Klára Calime Májová Vám pomůže do tradičního letního oblečení, Yukata.
I letos se můžete těšit na Japonskou domácí cukrárnu a její úžasné dobroty. Ta bude k dispozici v sobotu od 10:00.

Výsledek obrázku pro yapko.cz logo Orientlingua

Czech-Japanese Association

      Přednáška      Soutěž      Workshop      Matsuri      Uzavřeno      Hlavní Program
      Promítání      Hra

Pátek

ČasStagePlaygroundChillout stan
10:00   
10:15   
10:30   
10:45   
11:00   
11:15   
11:30   
11:45   
12:00 Lovení 'rybiček'
 
12:15  
12:30  
12:45  
13:00 Hra Jan, ken, pon
 
13:15  
13:30  
13:45  
14:00 Suikawari
 
14:15  
14:30 Onigoko - seznámení s hrou, vysvětlení pravidel
 
14:45  
15:00Advík svatby
  
15:15  
15:30 Soutěž v obratnosti s hůlkami
15:45 
16:00   
16:15   
16:30 Ukázka samurajského souboje
Gorin
 
16:45   
17:00Ukázka čajového obřadu
Urasenke Praha
  
17:15  
17:30 Kumihimo marudai a takadai
Gorin workshop
17:45 
18:00Vodní bitva
18:15
18:30  
18:45  
19:00   
19:15   
19:30   
19:45   
20:00   
20:15   
20:30   
20:45   
21:00   
21:15   
21:30   
21:45   

Sobota

ČasStagePlaygroundChillout stan
10:00  Koryu ju jutsu
Mitsu Izumi Dojo
 
10:15  
10:30 Ukázky samurajských soubojů
 
10:45  
11:00asijské tance
Rinas Dance
Gekiken
Hakuzan dojo
 
11:15  
11:30 Workshop základů Kenjutsu
 
11:45  
12:00Šimizu - Horský pramen
Malé divadlo Kyogen
Suikawari
 
12:15 
12:30 Vystoupení skupiny Gorin
 
12:45Tameshigiri
Hakuzan dojo
  
13:00Samurajský výcvyk pod vedením skupiny Gorin
 
13:15Advík svatby
 
13:30​Šuriken njúmon Taikai
Hakuzan dojo
Soutěž ve skládání Jeřábů
13:45
14:00asijské tance
Rinas Dance
14:15  
14:30 Gekiken Enbu Taikai
Hakuzan dojo
kumihimo na stavu marudai a takadai
Gorin
14:45 
15:00Kučimane - Papouškování
Malé divadlo Kyogen
15:15
15:30  
15:45  
16:00Iai
Hakuzan dojo
Lovení 'rybiček'
 
16:15 
16:30 Onigoko
Workshop tvorby Haiku
Jakub Zeman
16:45 
17:00asijské tance
Rinas Dance
 
17:15 
17:30 Hakuzan Dojo -
Hakuzan dojo
 
17:45  
18:00   
18:15   
18:30   
18:45   
19:00   
19:15   
19:30   
19:45   
20:00   
20:15   
20:30   
20:45   
21:00   
21:15   
21:30   
21:45   

Neděle

ČasStagePlaygroundChillout stan
10:00 Kyujutsu
Gorin
 
10:15  
10:30  Mon - kiri
Klára Poskočilová
10:45Evropské historické tance vs japonské tance
A Balli a Rinas Dance
 
11:00 
11:15 
11:30Shamisen
Kenya Satoh
  
11:45  
12:00 Samurajské souboje
Gorin
 
12:15 Zatýkací techniky samurajů
Gorin
 
12:30  
12:45   
13:00   
13:15   
13:30   
13:45   

Doprovodný program

Celoconové aktivity

Partneři