Koupit vstupenku
Sobota 12:00
Manga knihovnička

Dungeons and Dragons

Autor: Deusn

Drazí účastníci Advíku, ano je to tady ! Jako mnohokrát v minulosti, kdy stín naplňoval naši mysl a naše srdce upadala v smutnou letargii, se znovu, jako malé slunce staví na obzoru možnost zahrát si "Dungeons and Dragons" s mou maličkostí ! Stejně jako v minulosti se bude především jednat o jednorázové hry, které se budou odehrávat od dvou až do čtyř hodin herního času, proto se ujistěte že máte dostatek času než začnete hrát ! Ovšem nezoufejte, pokud budete muset předčasně odejít ničemu to nevadí !

Hra Dungeons and Dragons se bude odehrávat v páté edici, proto se ujištěte že budete mít správná pravidla. Ale nebojte, Váš PJ Deusn bude mít vždy po ruce knížečku s potřebnými informacemi a bude Vám vždy k ruce. Co můžete očekávat ? Velkolepé příběhy ztvárněné ze strany dobra či zla ! Můžete se připravit na rozličné výpravy do hlubokých jeskyní a dávných ruin, stejně jako divoké a akcí naplněné sekvence, kdy magie bude práskat vzduchem a jiskry budou naplňovat Vaše okolí. Vyzvete na souboj nejrůznější typy nestvůr a příšer ! Ovšem především zažijete plně procítěné a živé hraní, kdy Vaše herectví a vžití do Vaší postavy rozhodne o Vašem životě či smrti.

Z tohoto důvodu, si prosím nachystejte své postavy dle následujících pravidel a pokynů ! PROSÍM ČTĚTE POZORNĚ !

Svůj charakter si můžete vytvořit ze základních pravidel Dungeons and Dragons, která se jmenuje "Players Handbook". Dále potom vytvořte postavu pro LvL 1 a druhou pro LvL 3 ! Nebojte se experimentovat a hrát si s nejrůznějšími nápady, které pošimrají Vaše touhy pro ideální postavu, která Vás potěší na všech rovinách ! Potom si jen obstarejte následující kostky (D4, D6, D8, D10 a D20) - POKUD NĚKTEROU Z KOSTEK NEBUDETE MÍT NEVADÍ ! PJ PŮJČÍ ! STEJNĚ TAK I FIGURKY ! Ale klidně si vezměte svoje !

Bude se na Vás těšit přátelé, Váš Deusn !