Pod záštitou:

Virtuální realita

Po velkém úspěchu loni se VR i letos vrací a to ve výrazně větší podobě. Čeká na vás několik místnosti se spoustou VR strojů. Nebude chybět přednáška, tentokráte tématická a odlehčená.

Contest Zone

V turnajové zóně budou probíhat soutěže a to v následujících VR hrách:

StarTrek: Bridge Crew

V případě, že se v contest zone nebude konat žádný turnaj nebo tréning, je bude zde možnost si zahrát Star Trek: Bridge Crew. Sežeňte 3 kamarády a spolu se ujměte kormidla vesmírné lodi U.S.S. Enterprise nebo U.S.S. Aegis a odvážně se vydejte tam, kam se dosud nikdo nevydal.
P.S.: Za hraní ve Star Trek cosplay jsou body navíc

Special Zone

V rámci special zone si můžete vyzkoušet netradiční zařízení.

FOVE 0

Vyzkoušejte originální headset japonského původu, který ovladáte za pomocí pohledu. Navíc máte možnost v něm potkat protagonistku ze seriálu Sword Art Online.

HoloLens

HoloLens si již svojí Advík premiéru zažili loni, ale od té doby se hodně posunuli. Jak vypadá rozšířená realita nýní? To musíte zjistit sami, o kolem zážitku se rozšířila nabídku a co vše jde v AR dělat.

HoloLens mají baterii cca na dvě hodiny provozu, budou zapnuté v intervalech.

Závodní a vesmírný simulátor

Pohybové ovladače možná mají něco do sebe, ale jentak nebudou schopni nahradit specializované ovladače jako jsou volanty nebo HOTAS. Přijdte si vyzkoušet, jak se řídí závodní speciál nebo vesmírná loď.

Horská dráha? 2g Edition

Horské dráhy ve VR jsou stará věc. Ale co když se horská dráha napojí na platformu, která umí až 2g přetížení? Výsledkem je unikátní zážitek, který řada lidí popisuje jako to nejlepší, co ve VR zažili.

Free Zones

Oculus Rift, HTC Vive a plné databáze her. Letos jsme navíc spojili síly s celou řadou indie studií ve světě, takže se můžete těšit na ty nějvětší šílenosti, co svět VR viděl.

Powered by iNFINITE Production

Virtuální realitu na Advíku zajišťuje studio iNFINITE Production, které se VR zabývá již od roku 2013. Kromě vývoje pro VR se zabývá i pořádánám akcí s virtuální realitou, kterou již přivezlo na více než 150 akcí.