Koupit vstupenku  
.!.. Everything ends ..!.
Days
::
3. - 6. 8. 2023 :: Praha, Modrá škola

Artist Alley, Craft Alley

S potěšením bychom Vás rádi informovali o podmínkách pro získání vlastního uměleckého stánku na festivalu a zároveň i možnost vlastní propagace. Berme tedy v potaz, že se jedná o stánek určený k vystavení zboží a prodeji či promo akce. Na místě bude omezený počet stolů jak pro AA, tak CA. Po uzavření přihlášek budeme pečlivě vybírat nejvhodnější umělce do sekce Artist i Craft Alley, poté Vám bude všem do jednoho zaslán informační e-mail s výsledkem a případně s podrobnostmi k účasti a pobytu na akci. Účastníky budeme také vybírat dle kreativního rozsahu jejich prací kvůli umělecké diverzitě v komunitě. Čím originálnější tvorba, tím větší plus!

Příklady prodejních předmětů pro Artist Alley:
- Printy či originály (Plakáty, záložky, pohlednice, komixy), placky, klíčenky, trička, samolepky atpod.

Příklady prodejních předmětů pro Craft Alley:
- Repliky, šperky, doplňky, hračky, cosplay props, 3D printy atpod.

Poskytneme Vám:

Artist Alley, Craft Alley a Cosplay Print
Stůl o rozměrech cca 80cm x 50cm, židli na sezení a mezi stoly i prodlužovačku v případě, že byste potřebovali nabít Vaše zařízení nebo osvětlení Dále bude k dispozici úložný prostor na večery, kdy se budova zavírá, abyste si mohli zboží nebo jiné věci uchovat na dobu Vaší nepřítomnosti Bude přítomen staff, který bude hlídat chodbu AA/CA před potenciálními krádežemi
Cena: 500,-

Cena

Za poskytnutí prostoru pro prodej a propagaci se vybírá jednorázový nájemní poplatek 500,- pro AA/CA/CP (Bude vybírán při podepsání evidence u vedoucího ArtistAlley/CraftAlley) Poplatek zahrnuje mimo jiné i vstup na celou akci, takže není třeba platit vstupenku. Prodejci Artist Alley i Craft Alley mohou také zažádat o slevu na vstupenku pro +1 helpera za zvýhodněnou cenu 300,- Kč, pod podmínkou aktivní výpomoci, stejně tak i slevu na druhý stůl, pokud bude potřeba kvůli objemnějším produktům. (Pokud potřebujete více stolů či místa, zvažte prosím raději pronájem stánkového prostoru u obchodů v sekci stánkařů.)

Pro 1.5 hodinové stánky není vstupeknka zahrnuta v ceně, je potřeba si zakoupit vstupenku vlastní. Bude pouze poplatek za slot, který bude 100 Kč. Limit jsou max 2 sloty na osobu.

Podmínky prodeje

Zboží, způsob prodeje ani chování prodejce by nemělo být veřejně pohoršující, urážlivé ani kontroverzní vůči návštěvníkům akce - U zboží může být udělena výjimka pod konzultací a cenzurou produktu (po předložení průkazu může být zboží prezentováno například v katalogu bokem, či zalepeno cenzurovanou nálepkou) Nabízený sortiment se musí skládat výhradně z vlastní tvorby či duševního vlastnictví - v případě porušení tohoto bodu bude vymáhán nájem jako za běžný stánek pro prodejce nebo případné vyloučení z řad stánkařů akce Přihlášky přijímáme do 30. června 2023, ve vlastním zájmu ale zasílejte prosím přihlášky co nejdříve, abychom zamezili změnám na poslední chvíli

V případě dotazů se obraťte na artist.alley@advik.cz

Formulář

O co máte zájem:
Jméno: To, které máte v občance, nebude zveřejněno
Pseudonym: Bude zveřejnem v seznamu prodejců
Email:
Telefon:
Na co se Vaše tvorba zaměřuje:

Mám v plánu prodávat:

Odkaz na portfolio:
Kolik je 100-3 (číselně)