Koupit vstupenku

Pravidla

Pro zajištění bezpečnosti a hladkého průběhu Advíku bylo nutné určit několik pravidel. Povinností každého návštěvníka je dodržovat je. V případě jejich hrubého porušení bude hříšník vyloučen z akce a to bez jakéhokoliv nároku na vrácení vstupného.

 1. Je zakázáno přechovávat a konzumovat alkoholické nápoje, toxické a návykové látky v areálu akce. Organizátor akce nenese odpovědnost za žádné škody, které vzniknou v důsledku nedodržení tohoto pravidla.
 2. Kouření je v areálu akce zakázáno.
 3. Je zakázáno znečišťovat areál akce, tak jako vylepovat plakáty nebo reklamu. Jakékoliv poškození musí být bez prodlení nahlášeno organizátorům.
 4. Použití spotřebičů nad 100W (toustovač, rychlovarná konvice, PC apod.) musí povolit organizátor akce.
 5. Návštěvníci jsou povinni nosit vstupenku v podobě pásky po celou dobu akce. Pokud dojde k jejímu stržení, vstupenka se stává neplatnou. Za strženou vstupenku nebude vydána náhradní.
 6. Zodpovědnost za osoby mladší 15 let přebírá doprovázející dospělá osoba starší 18 let. Advík ani žádný z jeho pořadatelů nenesou zodpovědnost za návštěvníky pod 15 let vyskytující se v prostorách akce.
 7. Jakékoliv zbraně jsou na akci zakázány, makety ke cosplayům musí být nahlášeny a schváleny na infostánku.
 8. Ve všech sporech má rozhodující slovo organizátor akce, účastníci jsou povinni řídit se jeho pokyny.
 9. Vstupem na akci souhlasíte s pořizováním svých fotografií a videozáznamů, tyto fotografie mohou být dále použity k propagaci Advíku.
 10. Na akci je zakázáno vodit zvířata.
 11. Páska je majetkem organizátora až do skončení akce.
 12. Organizátor má právo vyloučit návštěvníka z akci při porušení těchto pravidel, nebo při nevhodném chování. Toto rozhodnutí je finální.
 13. Účastníci jsou povinni řídit se zákony ČR.

Tipy, triky a rady:

 1. Dodržujte pravidla!
 2. Jakékoliv informace o akci zjistíte na infostánku nebo webu Advíku.
 3. Nedotýkejte se a nic nedělejte s technikou Advíku.
 4. Pokud něco rozbijete, neprodleně nám to nahlaste. Hlavu vám neutrhneme!
 5. Buďte ohleduplní k ostatním.
 6. Cenné věci noste u sebe a hlídejte si je. Ručíte si za ně sami.
 7. Organizátoři a přednášející jsou také lidé a jak je známo, nikdo není dokonalý. Takže prosíme o shovívavost.
 8. Jezte! A to jako doopravdy! Pohled, který obdržíte od organizátora, když se přiznáte, že za poslední dny jste snědli 2 rohlíky a 7 žvýkaček bude vyloženě vražedný! Jde o vaše zdraví, tak neblbněte!
 9. Sály, workshopy a hry mají svou maximální kapacitu účastníků, takže bohužel platí „Kdo dřív přijde, ten dřív mele.“
 10. Nikdy, opakujeme NIKDY nepijte po 02:00 extra dlouho louhovaný Touareg. My opravdu netušíme, co s Vámi máme v 06:30 dělat, když máte víc energie než jaderný reaktor!
 11. Uvědomte si, jakého jste pohlaví (pokud si nebudete jisti, na Info stánku Vám poradí) a podle toho navštěvujte WC a sprchy určené pro vaše pohlaví.
 12. Spěte alespoň 6 hodin 15 minut a 32 sekund denně. V opačném případě po 4 dnech budete vypadat spíše jako zombíci než jako návštěvnici.
 13. Návštěvníci nejsou považováni za zvěř, smí být vozeni na akci.