Koupit vstupenku  
.!.. Everything ends ..!.
Days
::
3. - 6. 8. 2023 :: Praha, Modrá škola

Virtuální ReaLita

Virtuální Realita je nedílnou součásti Advíku od roku 2017 a letos tomu nebude jinak. Opět pro vás chystáme několik heren plných XR technologií, kde si budete moct vyzkoušet novinky z dílen výrobců hardware, včetně kousků, ke kterým se běžně nedostanete.

Párty hry

Mít dnes doma virtuální realitu již není nic výjímečného a právě proto pro vás připravujeme sekci her, které si doma nezahrajete. Jaké to je, když se jeden stane miniaturní postavičkou a druhý kameným obrem, kteří musí spolupracovat? Nebo dejte dohromady skupinku a zkuste se spolu ubránit invazi zombies.


Hudební hry

Hudební hry k Advíku neodmyslitelně patří - vždyť ono D ve slově Advík znamená právě Dance, což byl odkaz na taneční podložky Dance Dance Revolution. Žánr hudebních her však prošel evolucí a dnes oslovuje své publikum právě díky virtuální realitě. Různé hry z vás udělat rytmického tanečníka, bubeníka, boxera nebo pistolníka. Vždy se ale budete skvěle bavit.


Závodní a letecké simulátory

Vždy jste si chtěli vyzkoušet jak se cítí pilot stíhacích letadel nebo závodních speciálů? Pomocí VR brýlí Pimax 8KX se přenesete do kabiny F-22 a budete se moci v klidu proletět například americkým Grand Canyonem, v údolí Alp, vyrazit na výlet Japonskem nebo se podívat k sobě domů. A pokud je F-22 pro vás moc, můžete například ve větroni hledat stoupavé proudy a užít si klidný výhlidkový letík. V podobném duchu budou připraveny i závodní simulátory, kde budete moct prohnat závodní speciály na světoznámých závodních tratích.


Muzeum VR

Jak to vlastně s virtuální realitou začalo? Vydejte se s námi na začátek virtuální reality, do doby před 10 lety. Kdyz technologie byla z dnešního pohledu prehistorická, ale kreativita na svém maximu. Zahrajte si dnes již zapomenuté hry, které vás překvapí svou kreativitou.